Pielgrzymka do Krakowa do sanktuarium Ecce Homo św. Brata Alberta

W dniu 12 czerwca 2015 roku jedenastoosobowa delegacja z naszego schroniska udała się na pielgrzymkę Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta do Sanktuarium „Ecce Homo” w Krakowie. W tym dniu mieliśmy okazje zwiedzić przepiękne Stare Miasto Krakowa. Następnego dnia tj. 13 czerwca udaliśmy się do Sanktuarium „Ecce Homo”, aby podziękować za kolejny rok swojej działalności, odebrane łaski i wyświadczone dobro, prosząc jednocześnie o dalszą opiekę i wstawiennictwo św. Brata Alberta. Słowo do pielgrzymów skierował biskup pomocniczy krakowski dr hab. Grzegorz Ryś. Po Mszy św. siostry Albertynki ugościły wszystkich pysznym bigosem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *